Worfact - Kullanım Koşulları

Son Güncelleştirme Tarihi : 01 Ocak 2020

Sağlık ve Fitness

Önemli Bildirim

İşbu Worfact Sağlık ve Fitness uygulaması ve web sitesi (birlikte “Sağlık ve Fitness” denmiştir), sayfalarında yer verilen bilgiler ile genel sağlığın ve zindeliğin geliştirilmesi ve bu hususlar hakkında kullanıcılar nezdinde farkındalık yaratılması amaçlanmaktadır. Dolayısıyla bu bilgiler, tıbbi anlamda bir teşhis, tedavi veya tavsiye içermemekle beraber, bu bilgilere yer verilmesi ile tıbbi faaliyet yürütülmesi amaçlanmamaktadır. Tıbbi teşhis, tedavi, tavsiye ve benzeri tüm tıbbi konularda MUTLAKA DOKTORUNUZA danışın. Sağlığınız ile ilgili acil bir durumun söz konusu olması halinde, size en yakın hastanenin acil servisi ile irtibata geçin. Sağlık ve Fitness içeriklerine güvenerek tıbbi tavsiyeleri ihmal etmeyin. İşbu uygulama ve uygulama içeriği, içeriğin doğruluğu, uygunluğu veya güvenilirliğine dair açık ya da zımni herhangi bir taahhütte bulunulmaksızın veya garanti verilmeksizin, içerikteki referanslar kullanılarak OLDUĞU GİBİ sunulmaktadır. Bu çerçevede;

(a) bir sağlık sorununuz varsa,

(b) herhangi bir egzersiz veya diyet programına başlamadan önce, ve

(c) ilaç kullanımı hakkında

MUTLAKA doktorunuza danışın.

Ölçümler

Ölçümler, sağladığınız bilgiler doğrultusunda kullanılan referanslar sayesinde fiziki durumunuzu bilgilendirmek amacıyla ortaya koyan, kütüphane niteliğinde bir araçtır. Ölçümler sonucunda karşılaşacağınız bilgi, kesinlikle bir tıbbi teşhis, tedavi veya tavsiye niteliğinde değildir. İşbu uygulama, mevcut veya olmasından şüphelendiğiniz bir sağlık sorununuz ile ilişkilendirilerek tıbbi bir teşhis veya tanı yada tedavi aracı olarak kullanılamaz. Mevcut veya olmasından şüphelendiğiniz bir sağlık sorununuzun olması durumunda MUTLAKA DOKTORUNUZA başvurun.

Raporlar

İzleyiciler, mevcut olduğu durumlarda kişisel kayıtlarınızı depolamak için kullanılabilir. Doktorlarla kullanıma veya paylaşıma yönelik olarak ya da bir sağlık sorununun teşhisinde, izlenmesinde veya tedavisinde kullanılamaz.

Egzersiz

Egzersiz ve antrenman içeriği tüm kullanıcılar için uygun olmayıp TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. Bir egzersiz programına başlamadan önce lütfen fitness düzeyinizi dikkatli bir şekilde değerlendirin ve MUTLAKA DOKTORUNUZA başvurun. Worfact ve sağlayıcıları, oluşabilecek herhangi bir sakatlıktan sorumlu değildir.

Kalori Hedefleri

Hedefler, cinsiyetiniz, boyunuz, yaşınız ve etkinlik düzeyiniz gibi girdiğiniz profil bilgilerine göre tahmini olarak belirlenir. Bir diyet programına başlamadan önce MUTLAKA DOKTORUNUZA başvurun.

Abonelik

Worfact kullanımı tüm özellikleriyle aylık abonelik şeklinde olacaktır. Aylık abonelik bulunduğu sürece Worfact in tüm özellikleri sınırsız olarak kullanılabilecektir. Worfact'in 15 günlük deneme sürümü bulunmaktadır. Deneme süresi içinde tüm özellikleri kullanıma açık olacaktır. Deneme süresi bitiminde satın alma işlemi yapılmamışsa erişim engellenecektir.

Abonelik istenildiği zaman iptal edilebilir. İptal işlemi abonelik bitiminden en az 24 saat önce yapılmalıdır. Abonelik iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenecektir.

 • Ödeme, satın alma işleminin onaylanması durumunda iTunes Hesap ücretinden karşılanacaktır.
 • Abonelik, cari döneme ait bitimden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapalı olmadığı sürece otomatik olarak yenilenir.
 • Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına giderek otomatik yenileme kapatılabilir.
 • Kullanıcı ücretsiz bir deneme süresinin kullanılmayan kısmı, eğer varsa, o yayın için bir abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Abonelik İptali İçin;

 1. Ayarlar > iTunes ve App Store'a gidin.
 2. Ekranın üst kısmında Apple Kimliğinize dokunun.
 3. Apple Kimliğini Göster'e dokunun. Giriş yapmanız ya da Touch ID'yi kullanmanız gerekebilir.
 4. Abonelikler'e dokunun.
 5. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Worfact aboneliğiniz varsa doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığınızdan emin olun.
 6. Farklı bir abonelik teklifi seçebilir veya Aboneliği İptal Et'e dokunarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal ederseniz aboneliğiniz geçerli fatura döneminin sonunda durur.
 7. Detaylı bilgi için https://support.apple.com/tr-tr/HT202039

Veriler abonelik bitiminden sonra 1(Bir) yıl süreyle saklanacaktır. Bu süre zarfında, yenilenen abonelikler eski verilerine ulaşabileceklerdir. 1(Bir) yıl sonunda eski verilere ulaşım imkanı olmayacaktır.

Worfact ile iletişimde kal...

* indicates required

Lütfen sizinle olabilecek iletişim kanallarını seçiniz.

E-postalarımızın altbilgisindeki bağlantıyı tıklayarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz Gizlilik uygulamalarımız hakkında bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Infoart Consulting ® 2016

2016 yılında Ar-Ge firması olarak kurulan Infoart Consulting kuruluşundan bu zamana kadar, sağlık sektöründen spora, inşaat sektöründen madencilik sektörüne ve kobilerden holdinglere kadar çeşitli hizmetler sunmakta ve yaklaşık olarak 80.000 nin üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir. Aynı zamanda Infoart, faaliyetlerini Apple firmasının FileMaker Business Alliance üyesi olarak sürdürmektedir.

Merkez : Emek 8. cadde 30. sokak No:33 ÇANKAYA / ANKARA
Şube : Cyberpark Vakıf Binası Üniversiteler Mahallesi 1605. Cad. No: 3/1 Kapı No: B01 Bilkent 06800 ÇANKAYA / ANKARA

90 312 2129646 - info@infoart.com.tr


Worfact Uygulamasını indirmek için;